TR | EN 
    

 
 
 
Golden Mimarlık, 1996  yılında, mağaza tasarımı konusunda  teknolojiyi takip ederek,  sektörümüzde  yerimizi almış bulunmaktayız. Siz müşterilerimize mobilya ve metal işleme atölyemiz  ile  imalatçı olmanın avantajını yaşatmaktayız. Atalyömüzde Kromdan alüminyuma, ahşaptan cama, pleksiglastan büküme, kaynaktan nikelaj ve elekrostatik boyaya kadar  kendi bünyemizde yapmaktayız.
 
 Golden Mimarlık, Kaliteli işler yaparak hızlı gelişerek hizmetlerimizin çeşitliliğini artırdık ve birçok büyük  projelere imza attık. Zaman içinde, hem yarattığımız projelerle hem de geniş bir alana yayılan hizmet alanlarımız ile farklı bir çok konuda söz sahibi olduk. Kendimize Türkiyenin bir çok  yerinde  referanslar edindik.
 
            Sektördeki firmalardan farkımız, müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz değer ve bireysel olarak gösterdiğimiz özendir. İhtiyacınız olan çözümlere yönlendirerek sunduğumuz hizmet ile birlikte danışmanlığınızı da üstlenmek, işimizin  vazgeçilmezlerindendir. Geldiğinizde fikir alışverişinde bulunarak gerçek ölçülerde 3 DS MAX programı yardımıyla tasarımlarımızı hazırlayarak , mağazanızın bitmiş halini  önceden görme şansınız olacaktır.


 
Anasayfa
Hakkımızda
Teklif İste
İletişim
Adres: 659/7 Sok. No:37 Karabağlar/İZMİR
Telefon: (0232) 237 77 72
Telefon: (0232) 265 48 60
Fax: (0232) 253 44 98